windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualizacje Aktualności Android Samsung Urzadzenia

Nowości w One UI? Oto najważniejsze z nich! [WIDEO]

Samsung na wybranych rynkach wystartował już z beta testami Androida 10 dla smartfonów Galaxy S10. One UI 2.0, czyli nakładka systemowa dedykowana smartfonom z Korei, ma zaoferować nam ciekawe usprawnienia, dzięki którym codzienne korzystanie ze smartfona będzie jeszcze ciekawszym doświadczeniem. Sprawdźmy, jakie to nowości.

Serwis Phone Arena zaprezentował materiał wideo, w którym wskazuje na najważniejsze nowości, które trafią do interfejsu One UI wraz z aktualizacją smartfonów Samsunga do Androida 10. Wśród nowości zdecydowanie warto zwrócić uwagę na udoskonaloną obsługę gestów czy poprawione (bardziej przejrzyste) menu zmiany tapety. Ponadto Samsung zadbał o nowe animacje interfejsu, dzięki którym sama nakładka One UI będzie prezentowała się bardziej estetycznie i atrakcyjnie. Na podstawie powyższego materiału wideo można dojść również do wniosku, że oprogramowanie smartfona jest bardziej responsywne na nasze komendy, a więc poprawie uległa szybkość pracy samego systemu.

Zapewne niektórzy z Was, posiadający tegoroczne flagowce Samsunga, zapiszą się do beta testów nowej wersji oprogramowania dedykowanego tym urządzeniom. Czekamy z niecierpliwością na Wasze opinie związane z użytkowaniem zarówno One UI 2.0, jak i samego Androida 10.

Źródło: Phone Arena