windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Microsoft Microsoft Office

Microsoft Office dla Androida wkrótce w zupełnie nowej odsłonie!

Pakiet biurowy Microsoft Office to chyba najpopularniejsze narzędzie dedykowane tworzeniu i edycji dokumentów. Chętnie wykorzystywane jest nie tylko przez użytkowników Windowsa, ale też iOS czy Androida. Jak się okazuje, w tym ostatnim przypadku może doczekać się wkrótce całkiem nowej odsłony.

Jak wskazują najnowsze doniesienia, trzy najpopularniejsze aplikacje wchodzące w skład pakietu Microsoft Office – Word, PowerPoint oraz Excel – zostaną połączone w ramach jednej aplikacji, która będzie nosiła nazwę Microsoft Office Mobile. Podobno jest ona już gotowa, a w pierwszej kolejności, dzięki ścisłej współpracy Microsoftu z Samsungiem, ma pojawić się w Galaxy Store. Dopiero po pewnym czasie udostępniona zostanie w Sklepie Play.

https://windowsowo.pl/71900/one-ui-2-0-nieoficjalnie-znamy-najwazniejsze-nowosci-oraz-date-startu-beta-testow/

Póki co nie została opublikowana szczegółowa lista funkcji, jakie zaoferuje nam nowa wersja mobilnego Office. W tej kwestii musimy poczekać na oficjalny komunikat ze strony Microsoftu. Oczywiście gdy tylko aplikacja trafi do Galaxy Store sprawdzimy dla Was jak sprawuje się w codziennych zastosowaniach!

Źródło: ZDNet