windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualizacje Aktualności Android Plotki/przecieki Samsung Urzadzenia

One UI 2.0 – nieoficjalnie znamy najważniejsze nowości oraz datę startu beta-testów!

Fani Samsunga z niecierpliwością wyczekują informacji związanych z aktualizacją ich smartfonów do Androida 10 i nakładki One UI 2.0. W sieci pojawił się już nieoficjalny wykaz smartfonów mogących liczyć na tą aktualizację. Dziś natomiast mamy dla Was ciekawe wieści związane z nowymi funkcjami, które zaoferuje nam zaktualizowane One UI!

Nowe oprogramowanie w pierwszej kolejności będzie testowane na pokładzie flagowców z rodziny Galaxy S10 oraz Note 10. Do owych testów najprawdopodobniej ponownie zapisywać się będzie można poprzez aplikację Samsung Members. Sama nakładka natomiast, oprócz poprawek wizualnych powinna nam zapewnić dostęp do m.in. następujących nowości:

  • nowy tryb jednoręczny, zwiększający wygodę korzystania z urządzenia szczególnie w przypadku większych smartfonów,
  • poprawiony poziom bezpieczeństwa naszych danych – konieczność częstszego wpisywania kodu PIN podczas odblokowania urządzenia skanerem linii papilarnych,
  • tryb cyfrowej równowagi (Digital Wellbeing) pozwoli na ustawienie celów ograniczenia korzystania ze smartfona,
  • kosz dla kontaktów i plików – usunięte elementy będzie można przywrócić przez pewien czas – jak w przypadku Galerii Samsung.
https://windowsowo.pl/71867/samsung-galaxy-fold-oficjalnie-w-polsce-sprawdz-ile-zaplacisz-za-to-niezwykle-urzadzenie/

Mówi się o tym, że beta testy nowej wersji oprogramowania mogą wystartować już za 10 dni – 21 października. Na potwierdzenie tej informacji musimy jeszcze jednak poczekać. Samsung jednak powinien udostępnić taką informację już na dniach.

Źródło: Phone Arena