windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Plotki/przecieki Samsung Urzadzenia

Świetne wieści od Samsunga! Będą nowe wersje tegorocznych flagowców. I to mogą być hity!

Samsung stara się ostatnimi czasy dostosować swoją ofertę do potrzeb klientów o zróżnicowanej zasobności portfela. Trudno się temu dziwić. Użytkownicy smartfonów są w tej kwestii coraz bardziej wymagający, a i konkurencja nie śpi. Do sieci trafiły właśnie wieści wskazujące na to, że koncern z Korei zamierza wydać nowe wersje swoich tegorocznych flagowców, które mają być dużo tańsze, i pozycjonowane na średniej półce cenowej.

Póki co nie są znane pełne specyfikacje tych nowości. Możemy się oczywiście spodziewać, że nie będą to byle jakie urządzenia. Samsung Galaxy Note 10 Lite ma zaoferować wsparcie dla S-Pen oraz minimum 128 GB pamięci wbudowanej. Pozostała część specyfikacji niestety pozostaje jeszcze owiana tajemnicą. Więcej wiadomo natomiast w kwestii Samsunga Galaxy S10 Lite. Pod taką nazwą ma być bowiem sprzedawany smartfon, który do tej pory pojawiał się w sieci jako… Samsung Galaxy A91! Będzie to więc naprawdę mocny średniopółkowiec, który zaoferować może dostęp do procesora Snapdragon 855, 8 GB pamięci RAM oraz sporej przestrzeni na dane użytkownika. Obraz miałby być wyświetlany na ekranie o przekątnej 6,7″, a baterię miałaby charakteryzować pojemność 4500 mAh. Znane są też wstępne parametry aparatów tego smartfona:

  • główny aparat 48 MP z OIS,
  • 12-megapikselowy szeroki kąt,
  • sensor do pomiaru głębi 5 MP,
  • kamerka do selfie 32 MP.
https://windowsowo.pl/71911/microsoft-office-dla-androida-wkrotce-w-zupelnie-nowej-odslonie/

Ceny tych smartfonów nie są jeszcze znane. Nie spodziewał bym się jednak, że w momencie debiutu kosztowały będą mniej niż 2500 zł. Czekamy z niecierpliwością na oficjalny komunikat Samsunga w tej kwestii.

Źródło: SamMobile