Windowsowo

Twój portal o nowych technologiach!

Aktualizacje Aktualności Android Google Samsung Urzadzenia

Już niedługo poznamy One UI 2.0. Właściciele tych flagowców sprawdzą go jako pierwsi?

Choć od momentu oficjalnej prezentacji Androida 10 minęło już trochę czasu, to Samsung nie zabrał się jeszcze za aktualizowanie swoich urządzeń. Co prawda poznaliśmy nieoficjalną listę smartfonów, które otrzymają nową wersję oprogramowania, lecz Koreańczycy ciągle milczą w kwestii terminów udostępnienia aktualizacji.

Najnowsze wieści jednak wskazują na to, że One UI 2.0 może zostać zaprezentowane jeszcze w tym miesiącu – podczas Samsung Developer Conference 2019, która wystartuje 29 października. Będzie to również dobry moment na ogłoszenie startu otwartych beta testów nowej wersji oprogramowania, a pierwszymi urządzeniami na pokład których ono trafi będą smartfony z rodziny Galaxy S10. Osobiście jestem ciekaw w jakim kierunku Samsung będzie rozwijał swoją nakładkę systemową i jakie nowości doda w jej przypadku od siebie wraz z premierą Androida 10. Na pewno Koreańczycy nie poskąpią nam nowości, jak to miało miejsce w przypadku Androida Pie rok temu.

Aby się jednak o tym przekonać, musimy uzbroić się w jeszcze trochę cierpliwości. Możliwe, że na dniach do sieci trafią przecieki nakreślające nam nowości w One UI 2.0.

Źródło: GSMArena