Windowsowo

Twój portal o nowych technologiach!

Aktualności Android Samsung Urzadzenia

Samsung Galaxy Fold oficjalnie w Polsce! Sprawdź ile zapłacisz za to niezwykłe urządzenie!

Samsung Galaxy Fold to niezwykłe urządzenie, ale i jednocześnie jeden z największych, marketingowych niewypałów koncernu z Korei, zaprezentowanych w tym roku. Wszyscy przecież doskonale pamiętamy jakie kontrowersje wzbudził jego ekran, który przy okazji pierwszej prezentacji psuł się na potęgę. Smartfon wraca jednak po poprawkach konstrukcyjnych i jeszcze w tym miesiącu będzie dostępny na polskich półkach sklepowych.

Oczywiście ze względu na wysoką cenę, na jego zakup będą mogli sobie pozwolić tylko wybrańcy. Urządzenie ma bowiem kosztować 8999 złotych. Na półki sklepowe trafi natomiast w przyszły piątek, czyli 18 października. Swego czasu szef Samsunga, DJ Koh przyznał, że tak szybka premiera Galaxy Folda była błędem, gdyż samo urządzenie nie było jeszcze do końca gotowe. Samsung uległ niepotrzebnie presji ze strony Huawei i jej efektem był niedopracowany smartfon, który zawiódł testerów i mocno skompromitował koncern z Korei. Tym razem ma być jednak inaczej, a konstrukcja Folda została nieco przeprojektowana.

Pozosaje pytanie – czy Fold okaże się asem w rękawie Samsunga? Mimo wysokiej ceny cieszy się on bowiem sporym zainteresowaniem, a podobno w drodze jest już jego dużo bardziej przemyślany następca. Przekonamy się o tym już wkrótce.

Źródło: informacja prasowa