Windowsowo

Twój portal o nowych technologiach!

Aktualności Apple Ciekawostki iOS Urzadzenia

Nowe iPhone’y sprzedają się fantastycznie! Apple się tego nie spodziewało?

Od premiery nowych iPhone’ów od Apple minął już niemal miesiąc. Jak się okazuje, nowości cieszą się ogromną popularnością i sprzedają się jak świeże bułeczki. Takiego obrotu spraw nie spodziewali się włodarze koncernu z Cupertino! Ręce zacierają też dystrybutorzy „jedenastek” – to będzie tłusty rok dla Apple?

Motorem napędowym sprzedaży ma być iPhone 11. Apple zręcznym chwytem marketingowym wyniosła na piedestał następcę modelu XR, który w tym roku został podstawowym urządzeniem w smartfonowej ofercie giganta. Wyżej pozycjonowane modele Pro oraz Pro Max też z pewnością znajdą wielu entuzjastów, jednak ze względu na ich cenę nie będą tak przystępne dla „przeciętnego Kowalskiego”. Dodatkowo, w sieci pojawiają się ostatnio przecieki związane z premierą iPhone SE 2, który miałby wizualnie bazować na iPhone 8, oferować mocną specyfikację i kosztować około 2600 zł. Takie portfolio urządzeń ma zapewnić Apple spektakularne sukcesy sprzedażowe.

Z pewnością już wkrótce Apple opublikuje pierwsze, konkretne dane związane ze sprzedażą tegorocznych nowości. Będziemy mogli wtedy przekonać się, czy faktycznie tegoroczne iPhone’y zasługują na miano hitów sprzedażowych. Czekamy z niecierpliwością!

Źródło: asia.nikkei.com