windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Huawei Plotki/przecieki Urzadzenia

Huawei Mate 30 i 30 Pro wkrótce dla Polski? Ciekawe wieści w sieci!

Huawei Mate 30 i 30 Pro nie mają ułatwionego, rynkowego startu. Koncern z Państwa Środka ciągle ma pod górkę z administracją Donalda Trumpa i przez to nie może na pokładzie swoich najnowszych produktów oferować dostępu do usług Google. Na szczęście są już nieoficjalne sposoby pomagające ominąć te trudności. W sieci natomiast pojawiły się wieści wskazujące na to, że smartfony owe mogą wkrótce trafić do sprzedaży w Polsce!

Nowości z Chin pojawiły się właśnie w sekcji wsparcia na polskiej stronie Huawei. Niestety na próżno ich jeszcze szukać w menu dostępnych modeli. Może to być jednak znak, że koncern z Państwa Środka planuje jeszcze w tym roku wprowadzić nowości na polski rynek. Miałyby one zadebiutować nad Wisłą w następujących wersjach:

  • Mate 30 Pro 5G – 8/128 i 8/256 GB
  • Mate 30 Pro – 8/128 i 8/256 GB
  • Mate 30 – 8/128 i 8/256 GB

Przewidywane, polskie ceny nie są jeszcze znane. Możemy jednak się spodziewać, że smartfony te, na start, nie będą tanie. Ceny wersji podstawowej oraz Pro powinny startować odpowiednio od ok. 3500 i 4500 złotych.

Miejmy nadzieję, że Huawei już niedługo, w oficjalnym komunikacie prasowym ogłosi wprowadzenie modeli z rodziny Mate 30 na polski rynek. Czekamy też z niecierpliwością na wieści zza Oceanu. Jeśli przedstawiciele koncernu dogadają się z rządem USA, to zapowiedzieli oni już, że usługi Google zostaną sprawnie wprowadzone na pokład wspomnianych słuchawek.