windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Ciekawostki

Czekasz na paczkę z Allegro? Już wkrótce serwis w tej kwestii pozytywnie Cię zaskoczy!

Allegro to najpopularniejszy serwis zakupowy w Polsce. Nic więc dziwnego, że chętnie śledzimy wszystkie nowości pojawiające się w tym serwisie. W najbliższym czasie jego twórcy wprowadzą ciekawą nowość związaną z doręczaniem paczek do użytkowników.

Allegro wprowadzi bowiem informację o przewidywanym czasie dostawy paczki. Będzie ona wyświetlana w kilku miejscach – na stronie oferty, w szczegółach dostawy na stronie oferty, w formularzu wyboru dostawy i płatności, na stronie podziękowań za zakupy oraz w mailu podsumowującym nasze zakupy. Informacja będzie generowana przez system Allegro na bazie danych wprowadzonych przez sprzedającego. Przedstawiciele serwisu zapowiadają, że będzie to ogromne udogodnienie zarówno dla kupującego, który otrzyma klarowną informację o przedziale czasowym w którym może otrzymać swoją przesyłkę, jak i dla sprzedającego, który będzie miał szansę na to, by uwolnić się od uporczywych pytań o termin dostawy.

Na razie trwają testy nowego rozwiązania. Jestem jednak przekonany, że Allegro zdecyduje się na wprowadzenie tej nowości w stosunku do wszystkich produktów wystawianych w popularnym serwisie. Takie zmiany oceniam zawsze pozytywnie, gdyż zwiększają nasz komfort w kwestii dokonywania zakupu.

Źródło: Allegro