Windowsowo

Twój portal o nowych technologiach!

Aktualności Android Ciekawostki Plotki/przecieki Samsung Urzadzenia

Czy taki będzie kolejny flagowiec Samsunga? Zmiany na plus w drodze?

Samsung Galaxy Note 10 spotkał się z bardzo ciepłym odbiorem ze strony fanów koncernu z Korei. Jego premiera już jednak za nami, a my teraz czekamy na pierwsze, konkretne wieści związane z kolejnym flagowcem Samsunga – modelem Galaxy S11, który może też zadebiutować jako Galaxy One. W sieci pojawiają się już jego pierwsze wizualizacje. Czy trafne?

Samsung Galaxy S10 był rewolucyjny wobec poprzednika. Koncern z Korei może więc, wobec kolejnej odsłony flagowca, zdecydować się na ewolucję zarówno pod względem wyglądu jak i funkcji. Bardziej gruntowne zmiany mogłyby zostać wprowadzone w 2021. W przypadku nadchodzącego flagowca możemy natomiast spodziewać się (zdaniem serwisu Phone Arena) przeprojektowanego panelu przedniego, który będzie zbliżony do tego, który Samsung zaoferował nam w przypadku Galaxy Note 10. Ponadto, biorąc pod uwagę działania Apple i Huawei, Koreańczycy z pewnością będą chcieli postawić na rozbudowane funkcje fotograficzne i obecność rozwiązań takich, jak spektrometr czy peryskopowy zoom.

Są to jednak w tej chwili jedynie domysły. Na konkretne informacje związane z nowym flagowcem Samsunga nie powinniśmy jednak czekać zbyt długo. Premiera tej nowości powinna mieć miejsce w lutym, więc każdy tydzień będzie nam przynosił ciekawe wieści z nią związane.

Źródło: Phone Arena