windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android iOS Programy

Threads oficjalnie! Tylko po co nam kolejny komunikator?

Facebook to bez wątpienia gigant branży społecznościowej. Koncern uraczył nas już licznymi aplikacjami, jak oficjalny klient tego serwisu, Messenger, WhatsApp czy Instagram. W dniu dzisiejszym natomiast, do sklepów powiązanych z iOS oraz Androidem trafił kolejny produkt Facebooka. I tym razem jest to komunikator dedykowany użytkownikom Instagrama. Poznajcie Threads!

Nowa aplikacja od Facebooka służy do komunikacji z naszymi „bliskimi znajomymi” dodanymi do odpowiedniej listy na Instagramie. Pozwala ona na prowadzenie konwersacji, przesyłanie zdjęć oraz naklejek, a także inicjowanie rozmów wideo. Ponadto, Threads pozwala na ustawienie tzw. automatycznego statusu. Będzie się on aktualizował automatycznie, bez naszej ingerencji, jeśli tylko udzielimy na to zezwolenia. Pozostaje pytanie – czy potrzebny nam jest kolejny komunikator? Trudno na nie odpowiedzieć. Jeśli na co dzień korzystamy z Messengera czy WhatsApp, to Threads z pewnością nie zrobi na nas wrażenia. Jeśli jednak jedynym portalem społecznościowym, z którego korzystamy jest Instagram, to wtedy nowość od Facebooka może okazać się dla nas bardzo przydatnym narzędziem.

Sam zapewne nie będę korzystał z Threads. Z pewnością jednak nowość znajdzie w naszym kraju wielu entuzjastów. A jak Wy zapatrujecie sie na wprowadzenie kolejnego komunikatora od Facebooka na rynek? A może już go sprawdziliście? Koniecznie podzielcie się opiniami w komentarzach!