windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualizacje Aktualności Apple iOS Urzadzenia

iPhone jako fotograficzny kombajn? Ta funkcja może poprawić jego sytuację!

Premiera tegorocznych iPhone’ów od Apple już za nami. Amerykanie postawili na ewolucję i chcą pokazać nam, że ich produkty mogą być naprawdę świetnymi smartfonami fotograficznymi. Co prawda na tą chwilę, iPhone 11 Pro nie ma w tej kwestii szans chociażby z Huawei P30 Pro. Apple szykuje jednak ważną nowość, dzięki której ta sytuacja może ulec zmianie!

Nowość nosi nazwę Deep Fusion. Na pokład smartfonów od Apple ma trafić wraz z iOS 13.2. I niestety otrzymają ją wyłącznie użytkownicy tegorocznych nowości z Cupertino. Zasada jej działania jest bardzo prosta. Polega bowiem na łączeniu zdjęć celem uzyskania wyższej szczegółowości. Nasz iPhone ma łączyć aż dziewięć zdjęć w jedno. Efektem ma być zdjęcie wyraźne i pozbawione szumów. Cały proces ma być zautomatyzowany, a łączenie zdjęć odbywać się będzie „w tle”. Nowość zapowiada się ciekawie, jednak powinniśmy poczekać z ocenami do momentu, w którym udostępnione zostaną pierwsze zdjęcia wykonane z jej pomocą.

Nie wiadomo jeszcze kiedy Apple udostępni aktualizację, w skład której wchodzi funkcja Deep Fusion. Miejmy nadzieję, że na pokład najnowszych iPhone’ów trafi ona jeszcze w tym roku.

Źródło: Phone Arena