Windowsowo

Twój portal o nowych technologiach!

Aktualizacje Aktualności Android Samsung Urzadzenia

Flagowe Samsungi z ważną aktualizacją! Spora dawka nowości dla serii Galaxy S!

Flagowe Samsungi z rodziny Galaxy S10 to nadal bardzo atrakcyjne flagowce mimo, że za kilka miesięcy doczekają się następców. Koncern z Korei stale wzbogaca je o kolejne udoskonalenia. Nie inaczej jest i w przypadku kolejnej aktualizacji, która przynosi usprawnienia m.in. w kwestii pracy aparatów tych świetnych smartfonów.

Aktualizacja dla modeli z rodziny Galaxy S10 „waży” ponad 1200 MB. W zamian otrzymujemy kilka funkcji znanych z modeli Galaxy Note 10 – nowe efekty w Live Focus, Live Focus w wideo, tryb nocny w aparacie frontowym czy też tryb Super Steady. Liczyć możemy także na inne usprawnienia, takie jak dynamiczny ekran blokady, DeX fot PC oraz Połącz z Windows (czyli inaczej mówiąc wbudowana w system Android aplikacja Twój telefon od Microsoftu). Jak więc widać, nowości jest sporo i ucieszą one zarówno właścicieli najtańszego modelu Galaxy S10e, jak i droższych odmian flagowca z Korei.

Oczywiście powyższa aktualizacja będzie rozprowadzana w kilku turach i w pierwszej kolejności otrzymają ją użytkownicy, którzy zakupili smartfony Galaxy S10 w tzw. „wolnej sprzedaży”. Właściciele wersji operatorskich będą musieli poczekać na nią jeszcze dłużej. A jak Wy oceniacie tą dawkę nowości dla flagowców z Korei?

Źródło: XDA Developers