Windowsowo

Twój portal o nowych technologiach!

Aktualności Microsoft Narzędzia Programy Windows 10

Kalendarz dla Windowsa 10 wkrótce z ważną aktualizacją!

Microsoft wraz z każdą, dużą aktualizacją Windowsa 10 stara się wprowadzić do systemu nowe elementy w stylu fluent design, który upiększa interfejs systemu i upodabnia go nieco do Aero, którego znamy z niezwykle popularnego do dziś Windowsa 7. Wkrótce ważna aktualizacja w tej kwestii czeka kalendarz systemowy najnowszych „okienek”.

Jak widać, Microsoft na poważnie myśli o gruntownym odświeżeniu interfejsu systemu Windows 10, który ma już kilka dobrych lat. Koncern z Redmond pierwsze, nieśmiałe zmiany już poczynił. A te bardziej gruntowne mają zostać wprowadzone wraz z przyszłoroczną, wiosenną, dużą aktualizacją systemu Windows. Osobiście czekam na nie z niecierpliwością, gdyż obecna stylistyka „dziesiątki” przestaje być na czasie. Przedstawiono już także na przeciekach nadchodzące zmiany w interfejsie Messengera dla Windows 10 (a pewnie i niedługo samego Facebooka), jednak w ich przypadku nie jest znana data oficjalnej premiery.

Zmiany w Windows 10 są nieuniknione, jeśli Microsoft chce podążac zgodnie, z rynkowymi trendami. Myślę jednak, że Amerykanie sprostają temu zadaniu, gdyż Fluent Design prezentuje się naprawdę zachęcająco. Oby wiosenna aktualizacja „okienek” naprawdę pozytywnie nas zaskoczyła!

Źródło: Aggiornamenti Lumia