windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności

Duża zmiana w Allegro! Kupujący będzie miał pod górkę!

Allegro to chyba najpopularniejszy serwis e-zakupowy w Polsce, z którego usług korzysta na co dzień większość z nas. Czekają go jednak w najbliższym czasie spore zmiany, z których szczególnie jedna może uderzyć w kupujących.

Kilka dni temu pisaliśmy o nowej formie płatności na Allegro. Dziś mamy dla Was nieco gorszą wiadomość. Czy nie zdarzyło się Wam zaliczyć mniejszych, lub większych opóźnień w dostawie zakupionych produktów? Ja miałem z tym problem niejednokrotnie. Allegro natomiast do tej pory pozwalało surowo oceniać czas dostawy zamówionych produktów. W najbliższym czasie ulegnie to jednak zmianie, a kupujący straci możliwość oceniania czasu dostawy produktów. Cios zostanie jednak wymierzony także w sprzedających. Allegro podnosi bowiem prowizje w kilku kategoriach produktów – zabawki, akcesoria dla mamy i dziecka, gry planszowe, elektronika, moda, dziecko oraz sport i turystyka.

Zmiany mają wejść w życie od 2 października. Allegro jest monopolistą i raczej nie będzie się liczyć z protestami użytkowników serwisu. A jak wy zapatrujecie się na powyższe zmiany?

Źródło: informacja prasowa