windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Samsung Urzadzenia

Samsung pracuje nad świetną funkcją dla smartfonów i tabletów!

Samsung to niekwestionowany lider rynku smartfonów, który często wdraża w życie śmiałe koncepcje, mające zachwycić użytkowników i uczynić pracę z naszymi urządzeniami jeszcze wygodniejszą i bardziej intuicyjną. Tym razem nadchodząca nowość może szczególnie ucieszyć osoby korzystające na co dzień zarówno ze smartfona, jak i tabletu.

Samsung ma bowiem w najbliższym czasie umożliwić streamowanie ekranu naszego smartfona na wyświetlaczu tabletu. Ma być to efekt współpracy z koncernem Microsoft, a sama funkcja zostanie najprawdopodobniej udostępniona w ramach aplikacji Samsung Flow. Oczywiście obydwa urządzenia będą musiały należeć do rodziny Galaxy. Funkcja wspierać ma takze dzielenie ekranu. Możliwe więc, że będzie można uruchomić na jednej części ekranu tableta regularne aplikacje, a na drugiej streamować obraz ekranu naszego smartfona. Brzmi ciekawie, prawda?

Bardziej szczegółowe informacje na temat nowej funkcji powinny trafć do sieci w ciągu kilku najbliższych tygodni. Oczywiście będziemy Was informować w tej kwestii. Miejmy nadzieję, że koncern z Korei przedstawi naprawdę ciekawe zastosowania dla tej nowości!

Źródło: SamMobile