windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Narzędzia Programy Samsung Urzadzenia

Samsung wprowadza do swojej przeglądarki internetowej ciekawe nowości!

Rynek przeglądarek internetowych dla komputerów nie jest skomplikowany. Mamy Chrome i daleko za nim Firefoxa, Operę i inne, mniej popularne produkty. W przypadku smartfonów sytuacja wygląda natomiast nieco inaczej. Oprócz przeglądarki od Google ogromną popularnością cieszy się także produkt Samsunga. Internet Browser w wersji beta doczekała się właśnie wielu nowych funkcji, wśrod których znajdziemy naprawdę przydatne nowości.

Poprawiony został widok kart w przeglądarce – przeprojektowano je na wzór znany nam z przeglądarek dla komputerów i umieszczono w górnej części ekranu. W trybie podglądu, zawartość karty wyświetlana jest w estetycznym oknie za którym umieszczono rozmyte tło. Samsung postawił także na szerszą personalizację paska narzędzi. Warto również wspomnieć, ze menu pop-up wyświetlane po przytrzymaniu palca na elementach strony jest teraz mniejsze i bardziej ergonomiczne w obsłudze. Ostatnia z nowości to wielki powrót asystenta wideo, który jednak nie działa jeszcze w połączeniu z mobilną, przeglądarkową wersją serwisu.

Nowości wprowadzone zostaną do oficjalnej wersji przeglądarki w ciągu kilku tygodni. Na tą chwilę są natomiast testowane w wersji beta, którą również można bez problemu pobrać ze Sklepu Play. Dajcie nam znać, czy Waszym zdaniem jest to lepsza przeglądarka od Google Chrome i czy nowości trafiły w Wasze gusta.

Źródło: Samsung Internet Browser Beta