windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualizacje Aktualności Android Huawei Urzadzenia

Androida 10 z EMUI 10 mogą już testować właściciele flagowca od Huawei! Sprawdź czy się załapiesz!

Huawei ostatnimi czasy boryka się z ogromnymi wręcz problemami z dostępem do Androida 10 oraz usług Google. Problem nie dotyczy jednak obecnych już na rynku smartfonów. Koncern z Chin zainicjował więc proces wdrażania nowej wersji oprogramowania. Będą mogli je od teraz testować właściciele jednego z flagowców Huawei – mowa o modelu P30 Pro!

Aby wziąć udział w beta testach Androida 10 i EMUI 10, należy pobrać specjalnie przygotowaną aplikację Beta ze strony Huawei, zaakceptować regulamin testów i zalogować się swoim Huawei ID, a następnie przejść do zakładki „Dołącz do projektu” i tam, za pośrednictwem odpowiedniej opcji zgłosić chęć wzięcia udziału w testach. Nowa wersja EMUI zaoferuje nam kilka ciekawych nowości, a sam Android 10 nie jest może rewolucyjny, ale ugruntowuje pozycję systemu od Google na rynku i oddaje nam do dyspozycji m.in. tak bardzo wyczekiwany, systemowy tryb ciemny.

Dajcie znać, czy testujecie już Androida 10 na pokładzie Waszych urządzeń i jak ewentualnie go oceniacie. Czy Google sprostało oczekiwaniom? O tym przekonamy się, gdy aktualizacje do najnowszej wersji oprogramowania z Mountain View wystartują na masową skalę.

Źródło: Huawei

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o