windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności

MIUI 11 już prawie oficjalnie. Są zrzuty z nakładki Xiaomi!

MIUI 11 to nowa wersja nakładki od Xiaomi, która zostanie dla urządzeń koncernu udostępniona wraz z Androidem 10. Nic więc dziwnego, że wielu z nas oczekuje jej z niecierpliwością. Wszak urządzenia chińskiego producenta są w naszym kraju niezwykle popularne. Do sieci wyciekły właśnie kolejne zrzuty ekranu z nakładki i trzeba przyznać, że prezentuje się ona naprawdę estetycznie i ładnie.

[WRGF id=71226]

Jakie nowości przyniesie nam kolejna wersja MIUI? W tej chwili informacji nie ma zbyt wiele, ale mogą nakreślić nam kierunek, w którym tym razem pójdzie producent pod względem rozwoju interfejsu urządzeń z Państwa Środka. Xiaomi chce m.in. uczynić reklamy w swojej nakładce mniej uciążliwymi, a także zaoferować specjalny suwak w ustawieniach, który pozwoli na całkowite ich wyłączenie. Smartfony Xiaomi zaoferują także zupełnie nowy tryb oszczędzania baterii. Póki co nie są znane szczegóły jego funkcjonowania. Nie można zapomnieć również o zmianach wizualnych – m.in. nowych, przemodelowanych ikonach.

Nie wiemy kiedy dokładnie ruszy proces aktualizacji smartfonów Xiaomi do Androida 10. Podejrzewam, że flagowce, pokroju Mi 9 oraz Mi Mix 3 mogą otrzymać go na przełomie września i października, a proces w przypadku tańszych smartfonów wydłuży się do przyszłego roku. Pozostaje uzbroić się w cierpliwość i czekać, aż nasz smartfon wyświetli nam stosowne powiadomienie. Listę smartfonów, które mogą prawdopodobnie liczyć na udostępnienie MIUI 11 znajdziecie TUTAJ.

Źródło: GizChina