windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Ciekawostki

Huawei z oficjalnym sklepem internetowym w Polsce! Ciekawa promocja na start?

Huawei nadal boryka się z problemami związanymi z banem ze strony władz Stanów Zjednoczonych. Gigant z tego powodu odnotowuje coraz słabsze wyniki sprzedaży spowodowane spadkiem zaufania do producenta. Mimo to, Chińczycy nie zamierzają się poddawać i otwierają swój oficjalny sklep internetowy w Polsce.

Wszystkie osoby, które zdecydują się na zakup urządzeń od Huawei mogą liczyć na atrakcyjny rabat -15% od wartości danego smartfona – wystarczy w tym celu zapisać się do newslettera. Koncern z Państwa Środka najwyraźniej chce przyciągnąć uwagę w kierunku swoich produktów, gdyż ich sprzedaż nad Wisłą w ostatnich tygodniach wyraźnie spada. Pomóc mają w tym unikalne dla sklepu internetowego Huawei promocje oraz – jak obiecują przedstawiciele koncernu – dostęp do ekskluzywnych akcesoriów, które nie będą dostępne dla żadnego innego sklepu w Polsce.

Czy plan Huawei wypali? Są na to szanse. Myślę jednak, że ogromną rolę odegrają w tej sytuacji relacje koncernu z władzami USA. Nikt bowiem nie będzie chciał kupować smartfonów o niepewnej przyszłości lub pozbawionych dostępu do usług Google. Trzymamy kciuki za przełom w tej kwestii.

Źródło: informacja prasowa