Windowsowo

Twój portal o nowych technologiach!

Aktualności Android Narzędzia Programy Windows 10

Testy świetnej funkcji aplikacji Twój telefon już trwają!

Koncern z Redmond udowodnił już nam, że potrafi w wyborny sposób usprawnić współpracę na linii smartfon – komputer. Wktórce jednak współpraca między tymi urządzeniami ma być jeszcze bardziej usprawniona. Wszystko dzięki testowanej obecnie w zamkniętym gronie testerów funkcji.

Microsoft uraczył nas już możliwością przeglądania wiadomości, zdjęć czy powiadomień z naszego smartfona na ekranie komputera. Nadchodząca nowość jednak to świetne uzupełnienie dotychczas udostępnionych funkcji. Użytkownicy smartfonów bowiem będą mogli wykonywać połączenia głosowe sprzed monitora swojego komputera! Oczywiście ów komputer będzie musiał zostać wyposażony w mikrofon oraz głośniki. Będzie to świetne rozwiązanie, z którego chętnie skorzystamy m.in. w trakcie ładowania naszego urządzenia mobilnego! To kolejna, obok zapowiadanej niedawno możliwości uruchamiania aplikacji Androida na dużym ekranie funkcja, która poprawi jakość korzystania z fenomenalnej aplikacji Twój telefon.

Nie mogę się doczekać wprowadzenia nowości w aplikacji Twój telefon, gdyż korzystam z niej na co dzień. Podejrzewam, że Microsoft udostępni je użytkownikom jeszcze tej jesieni. Pozostaje uzbroić się w cierpliwość i czekać.

Źródło: TwitterSlashGear