windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android myPhone Urzadzenia

IFA 2019: Szukasz wytrzymałego smartfona? Nowości od HAMMER sprawdzą się doskonale!

Zdarza się, że pracujemy w trudnych warunkach, w których nasze smartfony mogą ulec zniszczeniu. W takich sytuacjach doskonale sprawdzają się urządzenia o zwiększonej wytrzymałości. Znaleźć je możemy w ofercie polskiego producenta myPhone, który w trakcie targów IFA 2019 zapowiedział dwa nowe smartfony z rodziny HAMMER. Przyjrzyjmy się im bliżej!

Nowości od myPhone to HAMMER EXPLORER oraz EXPLORER PRO. Pierwsze z urządzeń oferuje wzmocnioną (IK07) oraz pyło- i wodoszczelną obudowę (IP69) z ekranem pokrytym Gorilla Glass 3 (uwaga na upadki – warto nałożyć szkło ochronne!). Sam wyświetlacz charakteryzuje przekątna 5,7″ (Full Screen IPS o proporcjach 18:9) i rozdzielczości HD+. Sercem urządzenia jest czterordzeniowy procesor wspierany przez 3 GB RAM i 32 GB pamięci wbudowanej z możliwością rozszerzenia przy pomocy karty microSD o maksymalnej pojemności 128 GB. Główny aparat zaoferuje rozdzielczość 13 MP. Kamerkę do rozmów wideo charakteryzuje natomiast rozdzielczość 8 MP. Nie zabrakło także dodatków takich, jak NFC, wskaźnik laserowy, USB-C, czy „oczko” na smycz. Baterię charakteryzuje pojemność 5000 mAh. Model oznaczony jako „PRO” natomiast, zaoferuje nieco mocniejszą specyfikację – ośmiordzeniowy procesor oraz 6 GB RAM i 128 GB pamięci wbudowanej, a także aparat o rozdzielczości 48 MP. Ciekawostką jest obecność na pokładzie smartfona czujnika jakości powietrza i obsługa eSIM.

Nowe HAMMER’y mają trafić do sprzedaży jeszcze w tym roku. Jestem ciekaw, czy myPhone wyceni je rozsądnie. Jeśli tak, to będziemy mieć do czynienia z hitami i urządzeniami rozchwytywanymi przez – nie tylko – osoby pracujące w trudnych warunkach.

Źródło: informacja prasowa

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o