windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Samsung Urzadzenia

IFA 2019: Galaxy Fold znowu w sprzedaży! Samsung bije sie w pierś?

Pamiętacie jeszcze aferę ze składanym Galaxy Foldem od Samsunga, który mimo hucznych zapowiedzi koncernu z Korei o przemyślanej konstrukcji zaczął rozpadać się w rękach testerów? Urządzenie wraca na targach IFA 2019, a sam koncern zarzeka się, że tym razem poważne awarie związane z tym niezwykłym smartfonem nie powinny mieć już miejsca.

Samsung zapowiada, że w takim stopniu dopracował mechanizm składania ekranu w Galaxy Foldzie, że ten nie powinien już sprawiać problemów użytkownikom. Trudno wierzyć w takie obietnice, nim przeprowadzone zostaną w sieci pierwsze testy urządzenia. A te z pewnością – biorąc pod uwagę pamiętne, pękające i rozlewające się ekrany – z pewnością będą bardzo surowe. Warto jednocześnie odnotować, że mimo diabelnie wysokiej ceny (sięgającej 2000 USD), smartfon wyprzedał się błyskawicznie.

Europejska premiera Folda ma się odbyć w Wielkiej Brytanii jeszcze w tym miesiącu – 18 września. Niestety nie wiadomo, czy urządzenie trafi do sprzedaży w Polsce. W tej kwestii musimy poczekać na oficjalne stanowisko polskiego oddziału Samsunga.

Źródło: informacja prasowa