windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android LG Urzadzenia

IFA 2019: LG pokazuje chyba najbardziej przemyślanego, składanego smartfona!

Odnoszę wrażenie, że ostatnimi czasy LG pozostało daleko w tyle za innymi producentami. Smartfony tego koncernu sprzedają się słabo, a flagowce trafiają do Europy ze sporym opóźnieniem. Nie przeszkadza to jednak Koreańczykom w opracowywaniu nowych, świetnych rozwiązań.

Podczas targów IFA 2019 zaprezentowany został pomysł LG na składanego smartfona. LG G8X Thinq nie oferuje składanego wyświetlacza, jak nowości od Samsunga czy Huawei. Koreańczycy postawili na dodatkowy, opcjonalny LG Dual Screen. Wyposażony został on w wewnętrzny ekran OLED o przekątnej 6,4″ oraz zewnętrzny, monochromatyczny, dedykowany przeglądaniu najważniejszych powiadomień o przekątnej 2,1″. Ponado nowość zaoferuje główny ekran o przekątnej 6,4″ (Full HD+), dostęp do procesora Snapdragon 855 wspieranego przez 6 GB pamięci RAM oraz 128 GB wbudowanej pamięci na dane. Brzmi nieźle, prawda?

Nowość od LG wyposażona została w łącznie trzy obiektywy:

  • 12 MP kamera główna (f/1,8, 1,4 μm, 78˚),
  • obiektyw ultraszerokokątny 13 MP (f/2,4, 1,0 μm, 136˚),
  • kamerka do rozmów wideo i selfie 32 MP.

Póki co nie jest znana polska cena nowości. Nie wiadomo nawet czy ów smartfon będzie dystrybuowany w naszym kraju. Wszystkiego dowiemy się w ciągu kilku nadchodzących tygodni.

Źródło: informacja prasowa

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o