Windowsowo

Twój portal o nowych technologiach!

Aktualności Android Huawei Urzadzenia

Huawei P30 Pro w nowych wersjach. Jest też ważna deklaracja producenta!

Huawei P30 Pro to jeden z najlepszych, obecnie dostępnych na rynku smartfonów i jednocześnie prawdziwa, fotograficzna bestia. Urządzenie sprzedaje się świetnie, mimo poważnych problemów producenta, związanych z polityką rządu USA, które pojawiły się w pierwszym kwartale tego roku. Dla fanów modelu mamy ważne wieści prosto od koncernu z Państwa Środka!

Model P30 Pro będzie dostępny od teraz w dwóch nowych, eleganckich kolorach – fioletowej „Misty Lavender” i niebieskiej „Mystic Blue”. W tych nowych odsłonach, plecki smartfonów zostaną wykończone w połowie w połysku i w połowie w macie, co ma się przełożyć na naprawdę elitarne i ciekawe wzornictwo. Ponadto Huawei deklaruje, że model P30 Pro otrzyma aktualizację do Androida 10 wraz z interfejsem EMUI 10. To ważna informacja. Nie od dzis wiadomo bowiem, że problemy z dostępem do oficjalnej wersji Androida 10 od Google może mieć inne, tegoroczne flagowce – modele Mate 30 i Mate 30 Pro.

Osobiście bardzo trzymam kciuki za to, by stosunki na linii Huawei – Google były jak najlepsze. W sytuacji, w której Huawei jest mocno osłabione, Samsung praktycznie nie ma na rynku silnej konkurencji, a taka sytuacja nie wychodzi na dobre nam – użytkownikom.

Źródło: WinFuture