Windowsowo

Twój portal o nowych technologiach!

Aktualizacje Aktualności Android Google Google Pixel Urzadzenia

Android 10 dopiero zadebiutował… a już sprawia problemy!

Android 10 zadebiutował zaledwie wczoraj, a już zdążył ładnie napsuć krwii użytkownikom smartfonów Pixel. Jak się bowiem okazuje, oprogramowaniu zdarza sie „uceglać” niektóre egzemplarze produktów Google. Jesteście ciekawi w jaki sposób? No to już Wam tłumaczymy!

W dniu wczorajszym, dokładnie w momencie udostępnienia informacji o rynkowej premierze Androida 10, pierwsze smartfony Pixel wyświetliły komunikat o dostępnej aktualizacji oprogramowania. Podejrzewam, że żaden spośród właścicieli tych urządzeń nie wahał się z rozpoczęciem procesu wdrażania „dziesiątki” na pokładzie swojego smartfona. Problem w tym, że w wielu przypadkach sam proces trwa wyjątkowo długo. Najnowsze doniesienia wskazują na to, że może on trwać od pół godziny do nawet rekordowych 6 godzin – na które oczywiście tracimy dostęp do wszystkich funkcji urządzenia.

O nowościach zawartych w systemie Android 10 możecie poczytać w jednym z naszych wcześniejszych wpisów. Miejmy nadzieję, że Google szybko zaradzi przedstawionemu powyżej problemowi. Czekamy też z niecierpliwością na harmonogramy aktualizacji od kolejnych producentów!

Źródło: Phone Arena