windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Ciekawostki Urzadzenia Xiaomi

Mocne uderzenie od Xiaomi! Premiera ważnych nowości już tuż tuż!

Xiaomi od dawna przygotowuje nas na premierę nowych, flagowych smartfonów oraz nakładki MIUI 11. Jak się jednak okazuje, do chwili ich premiery zostało już naprawdę niewiele czasu. Najnowsze doniesienia wskazują na to, że nowości zadebiutują już 24 września w Szanghaju. Czy mamy na co czekać?

Poza wspomnianą nakładką MIUI 11, o której funkcjach i zaletach pisaliśmy już dla Was wcześniej, możemy spodziewać się dwóch, dość ważnych, smartfonowych premier. Jedną z nich ma być specjalna wersja Xiaomi Mi 9 ze wsparciem dla łączności 5G. Druga natomiast, to zupełna nowość – Xiaomi Mi Mix 4 – wyczekiwany przez wielu fanów marki. Póki co, specyfikacja tej słuchawki objęta jest ścisłą tajemnicą. Do niedawna mówiło się o tym, że ma zaoferować aparat o rozdzielczości 108 MP, opracowany we współpracy z Samsungiem. Obecnie jednak w tej kwestii pojawiają się bardzo sprzeczne informacje.

Pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość i poczekać jeszcze niecałe trzy tygodnie do oficjalnej premiery. Wtedy okaże się, czy faktycznie #xiaomilepsze i czy będzie wartościowym rywalem dla konkurencyjnego sprzętu od Samsunga czy Huawei. Trzymamy kciuki!

Źródło: xiaomishka.ru