windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Akcesoria Aktualności Android myPhone Urzadzenia

myPhone z ciekawymi nowościami na IFA 2019!

Wrześniowe, berlińskie targi IFA to dobra okazja dla wielu producentów, by pokazać swoje ciekawe nowości. Nie może wśród nich zabraknąć przedstawicieli naszego, rodzimego TelForceOne S.A., odpowiedzialnego za marki takie, jak myPhone, HAMMER i Forever. Na jakie premiery możemy liczyć?

Szerokiej publiczności zostaną zaprezentowane dwa nowe telefony – HAMMER EXPLORER oraz HAMMER 5 SMART. W nowym HAMMERZE EXPLORER będzie możliwość instalacji dodatkowej, zewnętrznej baterii oraz licznych, dedykowanych akcesoriów. Przy projektowaniu nowego pancerniaka zwrócono również szczególną uwagę na specjalne bumpery dodatkowo chroniące ekran, wodoodporne gniazda USB-C oraz mini-Jack i inne liczne udogodnienia. Należą do nich m.in. uchwyt na smycz oraz łatwe w użytkowaniu gniazdo SIM. Z kolei HAMMER 5 SMART – 2,4-calowy klasyk z systemem KaiOS, będzie oferował większość funkcji smartfona, w tym LTE oraz korzyści wynikające z użytkowania klawiatury wyspowej. Więcej szczegółów o nowych HAMMERACH producent na razie nie ujawnia. Parametry urządzeń na pewno poznamy już pierwszego dnia targów. 

Zaprezentowane także świeże urządzenia marki myPhone, które swoje premiery miały w ostatnim czasie. Chodzi o smartfony City 2 oraz Pocket PRO, a także o Prime 4 Lite (tego ostatniego właśnie, dzięki uprzejmości producenta, dla Was testujemy), stanowiące atrakcyjne rozwiązania na tle konkurencji w podobnych przedziałach cenowych. Tym samym spółka mPTech umacnia swoją pozycję lidera wśród polskich producentów smartfonów do 500 zł, a także wśród producentów smartfonów i telefonów o podwyższonej odporności w kraju.

Targi IFA 2019 w Berlinie będą początkiem nowego rozdziału dla marki Forever, której właścicielem jest spółka TelForceOne. Forever to wysokiej jakości akcesoria GSM i elektronika użytkowa. Ładowarki, kable czy akcesoria samochodowe Forever są od lat znane i cenione na polskim rynku. To właśnie ta grupa produktowa, będąca początkiem historii marki, zostanie zaprezentowana w zupełnie nowej odsłonie. Nowa oferta Forever, przygotowana pod najbardziej wymagające kanały dystrybucji – sieci elektro, obejmie produkty oparte na technologiach szybkiego ładowania, będzie cechowała je dodatkowo niezwykła funkcjonalność i nowoczesny design. 
Wszystkie nowości będą sprzedawane w odmienionych, bardzo nowoczesnych opakowaniach. Przygotowany został również nowy serwis internetowy, dedykowany klientom indywidualnym. Forever w nowej odsłonie ma dotrzymać kroku w codziennym życiu każdego użytkownika marki, odpowiadając na jego potrzeby tu i teraz, korzystając jednak z innowacyjnych rozwiązań przyszłości. Nową filozofię marki oddaje najlepiej jej claim: “Solutions for today, technology of tomorrow”

Nowości są potwierdzeniem tego, że firmy mPTech i TelForceOne, właściciele marek myPhone, HAMMER i Forever, konsekwentnie realizują swoją strategię: dostarczają nowe rozwiązania oraz udogodnienia dla klientów, sprawiając że nawet zaawansowana technologia jest bardziej przystępna.

Wszystkie nowości grupy TelForceOne, zarówno marki Forever, jak i mPTech, będą dostępne na targach IFA Berlin 2019 w dniach 6-11 września. Zapraszamy na wspólne stoisko o numerze 116 w Hali 4.2.

Źródło: informacja prasowa

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o