windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Samsung Urzadzenia

Samsung ulepsza swoje bestsellery. Zobacz co zaoferują teraz użytkownikom!

Samsung smartfonami Galaxy A30 i A50 trafił w oczekiwania użytkowników. Urządzenia te sprzedają się świetnie. Nic więc dziwnego, że koncern z Korei właśnie wprowadza na rynek ich ulepszone wersje. Modele A30s i A50s zaoferują kilka udogodnień względem poprzedników.

Pierwsza z nowości zaoferuje względem wcześniejszego modelu udoskonalenie w postaci czytnika linii papilarnych umieszczonego pod ekranem. To wyraźny znak wskazujący na to, że Samsung chce forsować takie rozwiązanie nawet w przypadku tańszych smartfonów. Ponadto, urządzenie wyposażone zostało w nowy moduł aparatu z głównym obiektywem o rozdzielczości 25 MP oraz dodatkowy obiektyw szerokokątny. Minusem jest natomiast zmniejszenie rozdzielczości do 720p.

Samsung Galaxy A50s doczekał się natomiast nowych modułów aparatu – głownego o rozdzielczości 48 MP oraz frontowego o rozdzielczości 32 MP. Warto również wspomnieć, że w przypadku tego modelu przesłona została zmieniona z przy okazji przysłona zmieniła z F/1.7 na F/2.0.

Nie wiadomo jeszcze kiedy nowości trafią na polski rynek. Nie są także znane ich ceny. Gdy tylko w sieci pojawią się odpowiednie informacje – będziemy aktualizować dla Was wpis. Miejmy nadzieję, że modele A30s i A50s będą wartościowym wzmocnieniem oferty Samsunga.

Źródło: informacja prasowa