windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Huawei Plotki/przecieki Urzadzenia

Huawei Mate 30 Pro na prasowej grafice! Prezentuje się obłędnie!

Wielkimi krokami zbliżamy się do najważniejszych premier tegorocznej jesieni. Pierwsza z nich – debiut Samsunga Galaxy Note 10 już za nami. Jedną z kolejnych będzie prezentacja jego największego konkurenta – Huawei Mate 30 Pro. Urządzenie to wyciekło właśnie do sieci i prezentuje się naprawdę fantastycznie!

Pod względem wizualnym, Huawei Mate 30 Pro – a dokładniej jego plecki – mogą być porównane do Nokii 7.2. Ona też oferuje użytkownikom sporych rozmiarów, nietypową „wyspę” aparatów. Umieszczone na niej zostaną aż cztery obiektywy, z których jeden to z pewnością modna ostatnio kamera ToF. Potwierdzają się też doniesienia o zastosowaniu przez Huawei ksenonowej lampy błyskowej. W połączeniu z mocnym procesorem Kirin 990, model Mate 30 Pro ma szanse zostać najlepszym, fotograficznym smartfonem na rynku.

Grafiki nie zostały potwierdzone przez koncern Huawei, więc powinniśmy je jeszcze traktować jako wieści nieoficjalne. Myślę jednak, że jesteśmy już bardzo blisko premiery i są to informacje wiarygodne. Pozostaje uzbroić się w cierpliwość i czekać na debiut nowości.

Źródło: GSM Arena