Windowsowo

Twój portal o nowych technologiach!

Aktualizacje Aktualności Android Ciekawostki Redmi Urzadzenia Xiaomi

Świetne wieści dla fanów Xiaomi! Nowa wersja nakładki już na horyzoncie!

Producenci smartfonów prześcigają się w wyposażaniu swoich produktów w przydatne użytkownikom nowości. Jedną z metod jest tutaj rozwój nakładek systemowych. Całkiem niedawno w sieci pojawiły się wzmianki o nowych wersjach EMUI oraz One UI. Dziś natomiast czas na wieści, które ucieszą fanów Xiaomi!

Pojawiły się bowiem pierwsze informacje zwiazane z nakładką MIUI 11. Co prawda nie ma ich zbyt wiele, ale mogą nakreślić nam kierunek, w którym tym razem pójdzie producent pod względem rozwoju interfejsu urządzeń z Państwa Środka. Xiaomi chce m.in. uczynić reklamy w swojej nakładce mniej uciążliwymi, a także zaoferować specjalny suwak w ustawieniach, który pozwoli na całkowite ich wyłączenie. Smartfony Xiaomi zaoferują także zupełnie nowy tryb oszczędzania baterii. Póki co nie są znane szczegóły jego funkcjonowania. Nie można zapomnieć również o zmianach wizualnych – m.in. nowych, przemodelowanych ikonach.

Z pewnością w ciągu najbliższych tygodni Xiaomi przedstawi nam jeszcze jakieś nowości zwiazane z aktualizacją nakładki systemowej dla swoich urządzeń. Czekamy z niecierpliwością na kolejne informacje w tej kwestii!

Źródło: mydrivers.com