windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Apple macOS Urzadzenia

Potężna afera w Apple! MacBook Pro może być niebezpieczny!

Pamiętacie aferę z wybuchającymi smartfonami Galaxy Note 7 od Samsunga? Urządzenia były tak niebiezpieczne, że koncern z Korei zdecydował się na wycofanie ich z rynku. Wygląda na to, że podobne problemy pojawiły się właśnie w Cupertino, a ich bohaterem jest MacBook Pro produkowany w latach 2015-2017.

Akcja serwisowa została już zainicjowana przez Apple. Możecie sprawdzić, czy Wasze urządzenia kwalifikują się do wizyty u serwisantów. W tym celu należy uruchomić podmenu Ten Mac z menu Apple. Następnie konieczne będzie potwierdzenie naszego modelu komputera – MacBook Pro (Retina, 15-calowy, połowa 2015 r.). Ostatni krok to podanie numeru seryjnego urządzenia. W konsekwencji otrzymamy informację wskazującą na to, czy nasz komputer kwalifikuje się do wymiany baterii. Wyświetlone zostanie też zalecenie zaprzestania korzystania z komputera, gdyż grozi ono wybuchem.

Nie ma chyba producenta, któremu nie przydarzyły by się mniejsze, bądź większe wpadki związane z produktami. Uważam jednak, że urządzenie tak ekskluzywne i drogie jak MacBook Pro powinno być wolne od tak kompromitujących wad. Oby Apple wyciągnęło wnioski z tych problemów.

Źródło: informacja prasowa

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o