windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Ciekawostki Narzędzia Programy

Allegro Lokalnie ma wygryźć OLX z rynku. Czy ma na to szanse?

Allegro to chyba najpopularniejszy polski serwis zakupowy. Nic w tym dziwnego – jest obecny na rynku od dość dawna i ta marka utrwaliła się w świadomości klientów. W siłę rośnie jednak także OLX, który może i nie jest bezpośrednim konkurentem serwisu, ale może stanowić zagrożenie dla jego interesów. W związku z tym, za około miesiąc ruszy Allegro Lokalnie.

Nowy serwis ma być prosty w obsłudze, ale jednocześnie zaoferuje rozbudowane funkcje związane z wystawianiem produktów. Co ciekawe, w podstawowej wersji (ciekawe co twórcy bedą rozumieć pod tym pojęciem!) korzystanie z niego będzie darmowe. Zapłacimy natomiast, gdy zechcemy zdecydować się na dodatkowe funkcje takie, jak różne metody dostawy oraz płatności, czy objęcie naszej działalności Programem Ochrony Kupujących. Wszystkie funkcje serwisu poznamy w momencie debiutu usługi. Osobiście nie mogę się doczekać by sprawdzić jak będzie się sprawowała w praktyce.

Pozostaje więc uzbroić się w cierpliwość i czekać. Zegar na stronie powiązanej z Allegro Lokalnie odlicza czas do debiutu nowego serwisu. Czy zrobi on furorę na miarę klasycznego Allegro? Przekonamy się już wkrótce!

Źródło: informacja prasowa