windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualizacje Aktualności Android Samsung Urzadzenia

Dobre wieści dla fanów Galaxy S7! Smartfony częściowo wracają do łask!

Czy są na sali użytkownicy smartfonów Samsunga – Galaxy S7 i S7 Edge? Mamy dla Was dobre wieści. Koncern z Korei przywraca te słuchawki częściowo do łask. Skupmy się więc na tym, jakie korzyści owe działania przyniosą użytkownikom wspomnianych smartfonów.

Niestety na wstępie Was rozczarujemy. Zarówno model Galaxy S7, jak i S7 Edge nie mają szans na aktualizację do Androida Pie. Mogą jednak ponownie liczyć na częstsze aktualizacje bezpieczeństwa – będą one lądowały na pokładzie Waszych smartfonów co kwartał. Według wcześniejszej wersji, miały one się pojawiać tylko w przypadku wyykrycia krytycznych luk bezpieczeństwa. To bardzo dobra wiadomość! W końcu „Eski” siódmej generacji to wciąż świetne smartfony, które są często lepszym wyborem niż wysoko wycenione tegoroczne „średniopółkowce”.

Samsung pokazuje, że użytkownicy Galaxy S7 ciągle są ważni dla programistów koncernu z Korei. To krzepiąca wiadomość. Każdy dzień przynosi bowiem nowe zagrożenia dla użytkowników Androida. Dlatego tak istotne jest by nasze słuchawki otrzymywały regularne poprawki bezpieczeństwa.

Źródło: informacja prasowa