windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Google Samsung Urzadzenia

Specjalna promocja od Google dla fanów sprzętu Samsunga! Możesz sprawdzić ją już teraz!

Czy są na sali fani smartfonów i tabletów od Samsunga? Na pewno jest Was tu sporo! Z pewnością więc ucieszy Was fakt, iż koncern z Korei przygotowuje wraz z Google specjalną promocję, w ramach której można zgarnąć czteromiesięczny dostęp do YouTube Premium zupełnie za darmo!

YouTube Premium pozwala na przeglądanie zasobów popularnego serwisu bez uporczywych reklam oraz ograniczeń. Ponadto możemy pobierać materiały wideo do obejrzenia offline oraz korzystać z zasobów usługi YouTube Music. Smaczkiem jest też możliwość odtwarzania materiałów „w tle”. Przejdźmy jednak do samej promocji. Z darmowego okresu próbnego skorzystają nabywcy urządzeń Galaxy, którzy zakupili:

  • smartfony Samsung Galaxy S10e, S10 i S10+ lub tablet Galaxy Tab S5e – tutaj okres próbny jest równy czterem miesiącom,
  • urządzenia Galaxy A, starsze – Galaxy S, Galaxy J, Galaxy Tab – tu okres próbny to dwa miesiące.

Wykaz urządzeń objętych promocją sprawdzicie TUTAJ. Warto zapamiętać, że wszystkie sprzęty muszą być aktywowane w przedziale między 20.02.2019 r., a 29.02.2020 r. W innym wypadku nie skorzystacie z promocji. Poniżej instrukcja jak uruchomić darmowy okres próbny:

To bardzo atrakcyjna promocja i spory ukłon Google w strone fanów Samsunga. Na pewno warto z niej skorzystać by sprawdzić jak sprawuje sie płatna wersja YouTube. A czy Wy zamierzacie uruchomić darmowy okres próbny?

Źródło: informacja prasowa