windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualizacje Aktualności Android Samsung Urzadzenia

Samsung Galaxy A70 z ważną aktualizacją! Jeszcze bardziej wart zakupu?

Samsung Galaxy A70 to jeden z topowych średniopółkowców w ofercie koncernu z Korei. Co prawda jest stosunkowo drogi, gdyż trzeba zapłacić za niego 1799 złotych (a kupić go można m.in. w x-kom), jednak oferuje naprawdę wiele – m.in. naprawdę przyzwoite funkcje fotograficzne, które dzięki najnowszej aktualizacji będą jeszcze lepsze!

Pojawiła się ona w Europie Zachodniej i oprócz cyklicznych poprawek bezpieczeństwa (tym razem o dziwo to poprawki z maja!) wprowadza ważną funkcję wprost z flagowego modelu Galaxy S10. Mowa o trybie Super Steady. Jego zadaniem jest stabilizowanie ujęć nagrywanych aparatem szerokokątnym. Tak stabilizowane wideo może oferować maksymalną rozdzielczość Full HD oraz ograniczone pole widzenia – mimo nagrywania wspomnianym wyżej obiektywem.

Paczka aktualizacyjna została oznaczona numerem A705FNXXU2ASF5 i waży niemal pół gigabajta. Do Polski powinna trafić w ciągu kilku nadchodzących dni i w pierwszej kolejności otrzymają ją właściciele niebrandowanych smartfonów. Urządzenia zakupione w ofertach operatorskich poczekają niestety dłużej – od kilku do kilkunastu tygodni – ale na politykę operatorów w kwestii aktualizacji systemowych niestety nic nie poradzimy.

Źródło: SamMobile