windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Huawei Urzadzenia

Huawei Mate 30 Pro na renderach w sieci! Czy taki będzie flagowiec z Chin?

Wielkimi krokami zbliża się okres letnio-jesiennych premier, które mogą wstrząsnąć rynkiem urządzeń mobilnych. Z jednej strony czeka nas premiera Samsunga Galaxy Note 10, z drugiej nowości od Apple. Czarnym koniem jednak może być Huawei Mate 30 Pro, który ma być jeszcze bardziej kompletnym smartfonem fotograficznym, a rendery przedstawiające to urządzenie pojawiły się właśnie w sieci!

Trzeba przyznać, ze nowość prezentuje się bardzo interestująco. „Wyspa” aparatów przywodzi na myśl leciwą Nokię Lumię 1020. Front natomiast może zaoferować dość sporych rozmiarów notcha, który zawierał będzie wszystkie niezbędne w przypadku flagowca czujniki. Moim zdaniem jednak front urządzenia prezentuje się lepiej niż w przypadku konkurencyjnego produktu od Samsunga. Trzeba jednak pamiętać, że jest to render koncepcyjny, więc może różnić się od tego, co ostatecznie zaprezentuje nam koncern z Państwa Środka.

Mam nadzieję, że już na dniach poznamy datę premiery nowości od Huawei. To będzie naprawdę udany smartfon. Jeśli wierzyć pogłoskom, to zaoferuje nam fantastyczne funkcj w kwestii nagrywania materiałów wideo. Już wkrótce przekonamy się, czy to prawda!

Źródło: Twitter