windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Google

Ciemny motyw w Google Chrome jeszcze praktyczniejszy! Nadchodzi nowość!

Przeglądarka Chrome to jedno z najpopularniejszych narzędzi dedykowanych przeglądaniu stron internetowych. Nic więc dziwnego, że Google nieustannie rozwija swój produkt, wzbogacając go o przydatne funkcje. W związu z premierą Androida Q aplikacja otrzymała ciemny motyw. Teraz koncern z Mountain View zamierza się skupić na dopracowaniu go.

Jak już kiedyś Wam wspominaliśmy, Google pracuje nie tylko nad ciemnym motywem samej przeglądarki, ale i nad wyświetlaniem stron w ciemnych barwach, ażeby wieczorami nie męczyły one naszego wzroku. Jak się okazuje, koncern z Mountain View chce wprowadzić jeszcze jedną nowość – przyciemnianie multimediów znajdujących się na danej stronie – co obrazuje nam powyższy zrzut ekranu. Póki co jest to funkcja eksperymentalna i nie wiadomo jeszcze czy zostanie wprowadzona w stabnilnej wersji przeglądarki.

Google ma jeszcze trochę czasu do premiery Androida 10 i z pewnością zdąży wybrać rozsądne rozwiązanie. Z pewnością w tej kwestii w sporej mierze będzie polegać na opiniach użytkowników.

Źródło: Android Police

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o