windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualizacje Aktualności Android Samsung Urzadzenia

Nowa wersja One UI już w drodze!

Samsung wraz z premierą Androida Pie dla swoich smartfonów zaoferował nam zupełnie nową nakładkę systemową, która prezentuje się fantastycznie i w dodatku jest bardzo funkcjonalna. Mowa oczywiście o One UI. Już wkrótce zadebiutuje nowa odsłona owej nakładki.

Samsung planuje jej prezentację wraz z Androidem 10 dla swoich smartfonów. Póki co nie wiadomo, jakie nowe funkcje zaoferuje użytkownikom smartfonów od Samsunga. Spodziewamy się jednak, że rozbudowane w jej przypadku zostaną funkcje związane z Digital Wellbeing czy Trybem Skupienia. Ponadto mówi się o tym, że na pokład smartfonów Samsunga trafi funkcja Live Caption, jednak nie wiadomo czy jej dostępność – ze względu na zasobożerność – nie zostanie ograniczona do najbardziej wydajnych urządzeń.

Cieszy fakt, że Samsung chce wzbogacić swoją świetną nakładkę systemową o nowe funkcje. One UI to spory krok naprzód względem Samsung Experience. Z pewnością niebawem koncern z Korei przedstawi nam kolejne nowości, które zamierza dodać na pokład smartfonów wraz z Androidem 10.

Źródło: SamMobile