windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Huawei Urzadzenia

Kryzys im nie straszny? Prognozy sprzedaży w Huawei na ten rok świetne!

Ostatnie tygodnie były dla koncernu Huawei bardzo trudne. Burykał się on bowiem z problemami wywołanymi przez amerykańskie sankcje. Kryzys już jednak za Chińczykami, a prognozy sprzedaży na drugą połowę roku napawają optymizmem!

Sprzedaż Huawei wzrasta, gdyż zwiększyło się zainteresowanie urządzeniami tego producenta na rodzimym rynku. Firma zaczyna także odzyskiwać nadszarpniętą pozycję na rynkach zagranicznych i szykuje się do premiery bardzo ważnych w swoim portfolio propozycji – modeli z linii Mate 30. Huawei liczy także na odzyskanie certyfikatu GMS od Google do końca lipca. Co ciekawe, analityk Ming-Chi Kuo przedstawił swój raport, który przewiduje osiągnięcie przez giganta z Chin w tym roku pułapu 260 milionów sprzedanych smartfonów.

Te prognozy wydają się być bardzo optymistyczne. Jeśli uda się taki cel zrealizować, to są spore szanse na to, że gigant z Chin nawiąże ponownie intensywną rywalizację z Samsungiem o miano najpotężniejszego producenta smartfonów. Czekamy na dalszy obrót spraw!

Źródło: Gizmochina

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o