windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Plotki/przecieki Samsung Urzadzenia

Galaxy Note 10 z pionierską funkcją! Tego jeszcze u Samsunga nie było!

Premiera Samsunga Galaxy Note 10 zbliża się wielkimi krokami – będzie miała miejsce już za niecały miesiąc. Do sieci natomiast trafiają kolejne przecieki związane z tym urządzeniem. Dziś dowiedzieliśmy się, że urządzenie zaoferuje funkcję, w którą nie został wyposażony żaden wcześniejszy smartfon Samsunga.

Mowa o szybkim ładowaniu bezprzewodowym 20 W. Jeśli jesteście fanami ładowania bez użycia kabla, to Galaxy Note 10 zdecydowanie trafi w wasze gusta. Ponadto możemy liczyć na bezprzewodowe ładowanie zwrotne o mocy 20W. Warto w tym momencie wspomnieć, że już wcześniej zapowiadano, że w tradycyjny sposób urządzenie naładujemy ładowarką o mocy 25 lub 45 W. Galaxy Note 10 będzie naszpikowany pionierskimi dla Samsunga rozwiązaniami. I dobrze. Huawei bowiem z pewnością będzie chciało namieszać na rynku rodziną smartfonów Mate 30, a Koncern z Korei musi w takiej sytuacji postawić na intensywną i innowacyjną kontrofensywę.

Premiera Galaxy Note 10 już za niecały miesiąc w Nowym Jorku. Wiadomo już, że urządzenie zadebiutuje w dwóch wersjach – w tym jednej z tradycyjnym „plusem”. Jej cena może nas zaskoczyć – niekoniecznie w pozytywny sposób – i przekroczyć 5000 zł. Czy zniechęci to fanów marki do zakupu? Wątpię!

Źródło: GSM Arena