Windowsowo

Twój portal o nowych technologiach!

Aktualności Android Google Urzadzenia

Nowa funkcja Pixela 4 wyciekła do sieci? Zapowiada się ciekawie!

Wielkimi krokami zbliżamy się do najpoważniejszych premier drugiej połowy bieżącego roku. Możemy spodziewać się prezentacji takich urządzeń, jak Samsung Galaxy Note 10, Huawei Mate 30 i 30 Pro oraz nowych iPhone’ów. Ciekawe nowości szykuje też dla nas koncern Google – mowa oczywiście o Pixelu 4. Do sieci wyciekły właśnie wieści związane z jego aparatami.

Na początku warto zaznaczyć, że Pixel 4 zaoferuje nam dwa obiektywy głównego aparatu i jest to ważna nowość w przypadku smartfonów od Google. Obecność specjalnej funkcji związanej z teleobiektywem – Super Res Zoom – który zapewni nam wysokiej jakości zdjęcia wykonywane ze zbliżeniem, zdradza nam jedna z funkcji Aparatu Google z testowej wersji Androida Q. Ponadto, aplikacja wskazuje na to, że nadchodzący Pixel może zaoferować nam funkcję podobną do Face ID – zdradza nam to fragment kodu systemu wspominający o Front IR sensor.

Pixel 4 od Google może więc być całkiem ciekawym smartfonem. Nie będzie z pewnościa słuchawką popularną, ani tanią. Ale może wyznaczyć kilka ciekawych trendów w kwestii konstruowania smartfonów na nadchodzący rok.

Źródło: XDA