windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Ciekawostki Google

Pogromca Windowsa już oficjalnie! Google przyznaje się do Fuchsia OS!

Fuchsia OS to do tej pory tajemniczy projekt Google, który rzekomo ma być następcą Androida, z którego skorzystamy zarówno w przypadku smartfonów, jak i komputerów. Dlatego właśnie musi to być dość zaawansowane oprogramowanie. Google przyznało się właśnie do prac nad tym systemem udostępniając stronę mu poświęconą.

Fuchsia to do tej pory projekt dość enigmatyczny. Wszyscy wiedzieliśmy że istnieje, w sieci pojawiły się jakieś zrzuty ekranu z nim związane. Nie mieliśmy jednak możliwości zagłębiać się w jego detale od strony technicznej. Być może nadchodzące tygodnie przyniosą w tej kwestii nowe wieści. Fuchsia OS budzi wielkie nadzieje na to, że na rynek trafi w końcu system mogący stanowić pełnowartościową i realną alternatywę dla systemów Windows oraz macOS.

Czy Google stanie na wysokości zadania? Koncern ma szansę dokonać tego, co nie udało się Microsoftowi – może wydać system sprawujący się świetnie zarówno w przypadku smartfonów jak i komputerów, z całkiem sporą bazą aplikacji. Czekamy więc z niecierpliwością na kolejne wieści związane z Fuchsią.

Źródło: informacja prasowa