windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualizacje Aktualności Ciekawostki Microsoft Windows 10

Wiemy jaka będzie jesienna aktualizacja Windowsa 10!

Microsoft całkiem sprawnie poradził sobie z wdrażaniem majowej aktualizacji systemu Windows 10. Co prawda nie została jeszcze zainstalowana na pokładzie niektórych komputerów, ale uniknięto chaosu podobnego do tego, jaki dwukrotnie miał miejsce w poprzednim roku. Jesienna aktualizacja ma według przedstawicieli koncernu z Redmond przebiec jeszcze bardziej bezboleśnie!

Ma być ona bowiem nie tyle zbiorem ciekawych nowości, co pakietem udoskonaleń i łatek związanych z problemami wykrytymi w obecnej wersji oprogramowania. Taki trochę Service Pack, czyż nie? Według wstępnych informacji aktualizacja zostanie udostępniona już we wrześniu. Kolejne, dość znaczące nowości, jak m.in. dalsza ekspansja wzornictwa Fluent Design są planowane na przyszły rok. I dobrze! Przynajmniej Microsoft będzie miał czas na to, żeby dokładnie je dopracować!

Pomniejsze poprawki natomiast mają usprawnić korzystanie z Windowsa i uczynić jego obsługę jeszcze bardziej płynną oraz intuicyjną. Miejmy nadzieję, że faktycznie tak będzie, bo „dziesiątka” to z każdym rokiem coraz bardziej niezawodny i funkcjonalny system!

Źródło: Microsoft