windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualizacje Aktualności Microsoft Windows 10

Nie możesz zaktualizować Windowsa? Microsoft wyjaśnia dlaczego!

Microsoft już jakiś czas temu udostępnił sporą, wiosenną aktualizację systemu Windows 10. Jak się jednak okazuje, część użytkowników napotyka spore problemy związane z jej pobraniem. Koncern z Redmond postanowił więc wyjaśnić sytuację.

Aktualizacja systemu Windows 10 jest w drodze. Oferujemy tę aktualizację do kompatybilnych urządzeń, jednak Twoje nie jest na nią gotowe. Kiedy będzie zobaczysz aktualizację dostępną na tej stronie. W tej chwili nie musisz nic robić.

Jeśli więc do tej pory nie otrzymaliście powiadomienia o dostępności aktualizacji, to musicie uzbroić sie w jeszcze trochę cierpliwości. Microsoft chce uniknąć wpadek podobnych do tych, związanych z dwoma poprzednimi aktualizacjami. Co mi się nie podoba? Odbijanie piłeczki i zrzucanie odpowiedzialności za brak aktualizacji na – póki co – niekompatybilny sprzęt użytkownika.

Miejmy nadzieję, że w ciagu kilku najbliższych tygodni koncern z Redmond rozwiąże ów problem i najnowsza wersja Windowsa zagości na pokładzie komputerów, w przypadku których jej pobranie nie jest w tej chwili możliwe.

Źródło: informacja prasowa