windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualizacje Aktualności Android Google Narzędzia Programy

Kluczowa aplikacja Google na dniach z trybem ciemnym?

Google konsekwentnie trzyma się obranego przez siebie planu i wprowadza ciemny motyw do kolejnej aplikacji. Tym razem jest to jeden z kluczowych produktów koncernu czyli Gmail. A na rychły debiut nowego motywu wskazują prowadzone właśnie testy.

W aplikacji zaczął pojawiać się ciemny motyw. Jak jednak widać na załączonych grafikach, wydaje się być bardzo niedopracowany, a i użytkownicy raportują, że pojawia się on tylko czasami i u losowych osób, a sytuacja związana jest z wersją aplikacji 2019.06.09. Myślę, że ciemnego motywu w aplikacji Gmail możemy spodziewać się na przełomie czerwca i lipca. Google na pewno starannie go dopracuje, by klient poczty prezentował się równie atrakcyjnie, jak chociażby Chrome.

A trzeba przyznać, że ciemny motyw od Google prezentuje się naprawdę atrakcyjne. Zastosowanie odcieni szarości dodaje aplikacjom elegancji i jednocześnie pozwala na oszczędzanie energii w przypadku naszych urządzeń. Czekamy więc na tą funkcję w Gmailu. Oby trafiła w nasze ręce jak najszybciej!

Źródło: Android Police

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o