Windowsowo

Twój portal o nowych technologiach!

Aktualności Android Ciekawostki Google Urzadzenia

Wygląd Pixela 4 zdradzony przez Google!

Fani autorskich smartfonów od Google z niecierpliwością wyczekują informacji związanych z Pixelem 4, którego debiutu możemy spodziewać się już za kilkanaście tygodni. Dziś koncern z Mountain View wysypał się częściowo w kwestii wyglądu urządzenia. Spójrzcie na poniższy render!

Google Pixel 4 będzie dość specyficznym smartfonem, a jego wygląd przywodzi na myśl rendery tegorocznych, prototypowych iPhone’ów. Dla wielu z nas nie będzie więc zbyt urodziwy. W przypadku tegorocznych Pixeli możemy w końcu spodziewać się więcej niż jednego obiektywu aparatu o sporych możliwościach, co będzie determinowało modele Pixel 4 oraz Pixel 4 XL jako smartfony fotograficzne. Rendery nie ukazują nam także fizycznych czytników linii papilarnych, więc najprawdopodobniej zostaną one umieszczone pod ekranami.

Na szczegółowe informacje związane ze specyfikacjami Pixeli musimy jeszcze poczekać. Z pewnością jednak urządzenia te zaoferują nam podzespoły najwyższej klasy. Pytanie – czy Google znajdzie sposób by zainteresować nimi szersze grono klientów, niż do tej pory?

Źródło: informacja prasowa