windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Ciekawostki Samsung Urzadzenia

Samsung Galaxy S11 z technologią od AMD? Są na to ogromne szanse!

Noe doczekaliśmy się jeszcze premiery Galaxy Note 10, a w sieci już huczy od plotek związanych z Samsungiem Galaxy S11, który to ma być smartfonem rewolucyjnym. Jednym z powodów ma być w tym przypadku zastosowanie technologii od koncernu AMD!

Mowa o architekturze Navi, która zagościć ma także w niedalekiej przyszłości na pokładzie komputerów osobistych jako Radeon RX 5000, ale także w konsolach nowej generacji – PlayStation 5 i Xbox. Koncern z Korei chce najprawdopodobniej zaoferować nam jeszcze potężniejsze procesory Exynos, bazujące na technologii uzyskanej w ramach partnerstwa z AMD. Dzięki temu Samsung ma szanse na pokonanie konkurencji i reklamowanie Galaxy S11 jako urządzenia dedykowanego graczom oraz osobom które wymagają od smartfona sporych możliwości w zakresie przetwarzania grafiki.

Miejmy nadzieję, że Galaxy S11 pozytywnie zaskoczy nas jeszcze pod wieloma względami. Bieżące flagowce koncernu z Korei to ewolucja względem poprzedników. Samsung Galaxy S11 może jednak dzięki zabiegom konstruktorów stać się urządzeniem kompletnym.

Źródło: informacja prasowa