windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Ciekawostki Google Narzędzia Programy

Chrome dla Androida na dniach ze świetnymi nowościami!

Chrome to chyba najpopularniejsza przeglądarka dla smartfonów pracujących pod kontrolą Androida. Już na dniach powinna doczekać się świetnych nowości, na które czekało wielu użytkowników. Uczynią one pracę z tą aplikacją jeszcze wygodniejszą. Zerknijmy co przygotował dla nas koncern Google!

Przede wszystkim Chrome dla Androida zaoferuje nam teraz odświeżony widok kart. Latwiej będzie między nimi nawigować w momencie, w którym będziemy mieć ich otwartych całkiem sporo. Obecnie, w takiej sytuacji przełączanie się między kartami bywa często problemowe i mało czytelne.

Ponadto będziemy mogli grupować karty przeglądarki tworząc w ich obrębie swoiste foldery, dzięki którym nawigowanie pomiędzy stronami będzie jeszcze wygodniejsze. W tym celu stworzony został specjalny, wirtualny przycisk, który posłuży do umieszczania stron w stworzonych przez nas grupach.

Nowości dostępne są już w Chrome Canary. Użytkownicy stabilnej wersji jeszcze troszkę na nie poczekają. Obstawiam jednak, że udostępnione zostaną jeszcze w czerwcu!

Źródło: Phone Arena