windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Google GPS Programy

Do widoku fotoradarów w Mapach Google dołączy kolejna, niezwykle przydatna funkcja!

Całkiem niedawno wspominaliśmy Wam o tym, że Mapy Google doczekały się fenomentalnej funkcji związanej z wyznaczaniem na obranej przez nas trasie punktów, w których rozmieszczone są fotoradary. Niebawem do tej popularnej aplikacji wprowadzona zostanie kolejna, niezwykle przydatna nowość!

Mowa o udostępnianiu informacji o dopuszczalnej prędkości na danym odcinku trasy. Wprowadzenie tej funkcji zamieni Mapy Google w niemal idealną nawigację i poda w wątpliwość konieczność korzystania z innych programów tego typu, lub dedykowanych nawigacji samochodowych. Jak widać, koncern Google nie śpi i chce wprowadzić swój produkt do absolutnej czołówki w tym segmencie rynku. Nie da się ukryć, że ma na to ogromne szanse! Sam dotychczas najbardziej ceniłem mapy od Here, ale zauważam, że produkt z Mountain View także w coraz większym stopniu spełnia moje wymagania.

Nowa funkcja z pewnością będzie pojawiała się stopniowo u kolejnych użytkowników (podobnie, jak miało to miejsce w przypadku informacji o fotoradarach). Koniecznie dajcie znać, czy zagościła już na Waszych urządzeniach!

Źródło: Android Police